Microsoft Edge - testy wersji biznesowej

Przeglądarka Edge z silnikiem Chromium jest gotowa na testy dedykowane zastosowaniom biznesowym. W tym celu wyposażono ją w dodatkowe funkcje i możliwości.

W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja Microsoft Inspire 2019. Zostanie na niej zaprezentowane Edge w wersji dla biznesu. Jak zapowiada Microsoft, ma mieć wszystko, co potrzebują firmy i korporacje. A konkretnie? Na liście funkcji znajdują się: tryb Internet Explorer, polityki grupowe, Application Guard, wsparcie dla dokumentów PDF, a także pakiety w wersji offline. Niektóre z tych funkcji, jak tryb IE, zostały udostępnione testerom kilka dni temu. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Edge w wersji biznesowej zostanie udostępnione w szerszej skali - Microsoft nie zapowiedział żadnej daty, zarówno dla tej wersji, jak i konsumenckiej.

Microsoft Edge - testy wersji biznesowej

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w testowaniu nowych funkcji przeglądarki, może pobrać jej wersję deweloperską z tej strony. Należy jednak pamiętać, że jest to wydanie niestabilne i może zachowywać się różnie. Oprócz edycji dla Windows 10 dostępne są także wersje Dev dla Windows 8.1, 8 oraz 7. kanał deweloperski jest aktualizowany raz na tydzień.

Zobacz również:

  • Edge - historia aktualizacji [25.07.2021]
  • Games with Gold - gry na sierpień potwierdzone