Microsoft Office 2007 już w produkcji (oficjalnie)

Wczoraj w Internecie pojawiła się nieoficjalna jeszcze informacja, że płyty z pakietem Microsoft Office 2007 trafiły do tłoczni. Vista miała być "prawie gotowa" i "od krok od trafienia do tłoczni". Dziś część z tych informacji się potwierdziła.

Office 2007 znajduje się już w wersji RTM (ready-to-manufacture), czyli ostatecznej i nadającej się do wytłoczenia - obrazy płyt trafiły do produkcji.

Redmond chwali się, że wersję testową Beta 2 Office 2007 pobrało na całym świecie 3,5 miliona użytkowników. Trudno powiedzieć, czy to duża liczba - przedstawiciele Mozilla Foundation chwalili się, że w przeciągu pierwszej doby dwa miliony internautów używalo Firefoksa 2.0. Oczywiście między przeglądarką a pakietem biurowym jest przepaść...

Microsoft Office 2007 ma się pojawić w sprzedaży 30 listopada 2006. Tego samego dnia zadebiutuje Windows Vista i Exchange Server 2007. Już teraz oficjalnie uruchomiono witrynę Office Online, na której znajduje się 50 tysięcy artykułów i nowych 400 szablonów dokumentów.

Aktualizacja: 08 listopada 2006 16:40

Jak donosi portal Bink.nu - powołując się na wcześniejsze zapewnienia Paula Thurrotta - dziś Windows Vista również osiągnęła status RTM i została wysłana do tłoczni.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: