Microsoft Office 365 osiągnął status RTM. Darmowa aktualizacja z Office'a 2010 zapowiedziana

Kirk Koenigsbauer, wiceprezes firmy Microsoft, poinformował, że Office 365 osiągnął status Release to Manufacturing (RTM). Zapowiedział też promocję pozwalającą na darmową aktualizację Office'a 2010.

Kirk Koenigsbauer zachwycony jest Office'em 365 podkreślając, że jest to najbardziej ambitny produkt w historii Microsoftu. Nie jest to bowiem tradycyjny pakiet Office instalowany na komputerze: to cała rodzina aplikacji i serwerów oraz morze usług.

Oprócz informacji o osiągnięciu wspomnianego statusu Release to Manufacturing (RTM), Koenigsbauer poinformował również, że:

- Office 365 zostanie powszechnie udostępniony w I kwartale przyszłego roku

- klienci biznesowi otrzymają dostęp do nowych funkcji Office'a 365 w przyszłym miesiącu

- subskrybenci programów TechNet i MSDN oraz klienci programów licencjonowania grupowego z pakietem Software Assurance będą mogli pobrać nowego Office'a w połowie listopada

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]
  • Microsoft 365 nie działa? To może być DDoS

- klienci, którzy kupią po 19 października Office'a 2010 otrzymają z czasem możliwość aktualizacji

- Office 365 w wersji dla Windows RT pojawi się wraz z systemem Windows 8, którego premiera zapowiedziana została na 26 października

Ceny

Warto też przypomnieć, że w połowie września Microsoft poinformował, ile będą kosztowały subskrypcje roczne na korzystanie z Office'a 365. Z jego wersją poglądową (Preview) możecie się zapoznać tutaj.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: