Microsoft: Poznaj zalety Office 365

Usługa Microsoft Office 365 dla małych firm, zawiera udogodnienia i ułatwienia w formie zestawów narzędzi internetowych które umożliwiają dostęp do dokumentów, poczty e-mail oraz kalendarzy z praktycznie dowolnej lokalizacji i przy użyciu większości urządzeń.

Microsoft Office 365 dla małych firm i specjalistów

Usługa Microsoft Office 365 dla małych firm, zawiera udogodnienia i ułatwienia w formie zestawów narzędzi internetowych które umożliwiają dostęp do dokumentów, poczty e-mail oraz kalendarzy z praktycznie dowolnej lokalizacji i przy użyciu większości urządzeń. Usługa ta, oferowana przez firmę Microsoft w przystępnej dla małych firm cenie, łączy w sobie najlepsze wersje online narzędzi przeznaczonych do komunikacji i współpracy w czasie rzeczywistym.

Zalety korzystania z usługi Office 365

Możliwość pracy w praktycznie dowolnej lokalizacji

Usługa Office 365 pozwala pozostać produktywnym nawet podczas podróży, poprzez umożliwienie dostępu do potrzebnych danych, z rozbudowanych aplikacji klienckich pakietu Office, dostępnych dla komputerów PC i Mac.

Zobacz również:

  • Windows 11 kompilacja 22543 - pełna lista zmian i błędów
  • Jak uzyskać Microsoft Word za darmo?

Pakiet ten zezwala również na takie operacje jak:

Dostęp do poczty e-mail przy użyciu aplikacji Outlook Web App z większości przeglądarek.

Przeglądanie i edycja dokumentów w wielu popularnych przegląrkach (Internet Explorer, Firefox, Safari) przy użyciu aplikacji Office Web Apps.

Dostęp do kontaktów, kalendarza, poczty oraz witryn programu SharePoint® z urządzeń przenośnych, między innymi Windows® Phone czy urządzeniami Nokia, iPhone oraz BlackBerry.

Microsoft: Poznaj zalety Office 365

Aplikacje sieci Web obsługująca różne przeglądarki

Współpraca na wyższym poziomie

Narzędzia zawarte w Office 365 umożliwiają tworzenie witryn służących do przechowywania dokumentów oraz współpracy z partnerami handlowymi oraz klientami.

Pozwala również na organizowanie spotkań online z możliwością przesyłania dźwięku, obrazu oraz udostępniania ekranu.

Istnieje również możliwość udostępniania informacji biznesowych, baz danych programu Access oraz kalendarza, współpracownikom oraz klientom,oraz jednoczesną edycję dokumentów wraz ze współpracownikami w czasie rzeczywistym.

Microsoft: Poznaj zalety Office 365

Możliwość poprowadzenia prezentacji podczas konferencji wideo, wraz z przesyłaniem dźwięku i obrazu.

Korzystaj ze znajomych narzędzi

Praca ze znanymi programami takimi jak Microsoft Outlook®, Word, Excel® oraz PowerPoint®, zapewniają możliwość optymalnego wykorzystania narzędzi. Interfejs pakietu Office dostępny jest również w aplikacjach Web Apps.

Program Outlook jest również wspierany przez usługę Exchange Online, która zapewnia zaawansowane narzędzia ułatwiające zarządzanie pocztą, kalendarzem oraz kontaktami.

Profesjonalny wygląd

Narzędzia zawarte w usłudze Office 365 umożliwiają wykonywanie zaawansowanych zadań, takich jak komunikacja za pomocą poczty e-mail opartej na domenie,kontakt z klientami poprzez profesjonalne narzędzia do współpracy, czy też możliwość projektowania profesjonalnych witryn sieci Web.