Microsoft Teams wprowadza nową funkcję, która może się nie spodobać

Użytkownikom aplikacji MS Teams może nie spodobać się nadchodząca zmiana, w wyniku której ich spotkania będą automatycznie rejestrowane i przechowywane do wykorzystania w przyszłości.

Microsoft Teams wprowadza nową funkcję, która może się nie spodobać

Microsoft Teams

Wygląda na to, że Microsoft Teams pracuje nad zupełnie nową aktualizacją i nie wszystkim się spodoba. Każdy, kto zna popularne oprogramowanie, będzie wiedział, że wszystkie spotkania wideo można już nagrywać i zapisywać, ale obecnie trzeba to zainicjować ręcznie.

To wszystko może się zmienić, ponieważ Microsoft pracuje nad aktualizacją, która znacznie ułatwi automatyczne nagrywanie codziennych rozmów ze współpracownikami.

Nie ma żadnej informacji, kiedy automatyczne nagrywanie zostanie oficjalnie uruchomione, ale jest prawdopodobne, że ta aktualizacja może zostać wdrożona w nadchodzących miesiącach.

Microsoft Teams wprowadza nową funkcję, która może się nie spodobać

MS Teams

Wraz z tymi zmianami w aplikacji Teams pojawi się wiele innych aktualizacji, w tym przegląd wyglądu rozmów wideo.

Aktualizacja przychodząca, która pierwotnie miała zostać uruchomiona w pierwszych miesiącach roku, usprawni działanie i umieści wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać i odebrać połączenie na jednym ekranie.

Przeprojektowany interfejs użytkownika obejmuje klawiaturę numeryczną, pocztę głosową, kontakty, historię połączeń i zakładkę ustawień. Microsoft twierdzi, że aktualizacja ma na celu ułatwienie znalezienia wszystkich tych funkcji.

Kolejna aktualizacja obejmuje możliwość łączenia połączeń. Jak sama nazwa wskazuje, funkcja ta umożliwia użytkownikom aplikacji Teams łączenie wielu rozmów telefonicznych w jedną rozmowę, w której bierze udział kilka osób. Jeśli bierzesz udział w trwającym połączeniu i widzisz nadchodzące nowe połączenie, możesz je połączyć.