Microsoft Technology Summit 2011: ostatnie dni rejestracji

Już tylko do 10 października można zgłosić się na konferencję Microsoft Technology Summit 2011. W zeszłym roku w spotkaniu udział wzięło prawie 3000 osób.

Microsoft Technology Summit 2011 - wśród prelegentów specjaliści od zabezpieczeń systemów, twórcy i administratorzy sieci, programiści i architekci baz danych.

Microsoft Technology Summit 2011 - wśród prelegentów specjaliści od zabezpieczeń systemów, twórcy i administratorzy sieci, programiści i architekci baz danych.

Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 18 i 19 października w Hali EXPO przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W planach kilkadziesiąt godzin wykładów i warsztatów w gronie wybitnych ekspertów IT. Aby zgłosić swój akces w konferencji do 10 października należy zapisać się na stronie internetowej MTS 2011.

Podczas dwudniowej konferencji będzie można poznać najnowsze produkty firmy Microsoft, ale to nie wszystko. W planie są niezwykłe ścieżki wiedzy na temat chmury (cloud computing), bezpieczeństwa, tworzenia aplikacji webowych czy Office'a. Wszystko to wzbogacone strefą "Chill-out" umożliwiającą mniej oficjalną wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości w świecie IT.

Ceny wejściówek na MTS 2011 (wszystkie ceny zawierają podatek VAT):

Rejestracja indywidualna: 999 zł brutto

Rejestracja grupowa - Promocja "4+1": 799 zł brutto za osobę

W ramach promocji "4+1", przy zakupie 4 wejściówek (lub ich wielokrotności), dla pracowników tej samej firmy, jedną dodatkową wejściówkę otrzymuje się gratis. Podana cena dotyczy wejściówki dla jednego uczestnika.