Microsoft Technology Summit 2011 - to już ostatnia szansa

To już ostatnia okazja żeby kupić tańszą wejściówkę na Microsoft Technology Summit 2011. Konferencja odbędzie się w dniach 18 i 19 października w Hali EXPO przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Microsoft Technology Summit 2011 (MTS) to konferencja skierowana do administratorów sieci i serwerów, inżynierów oprogramowania oraz projektantów stron internetowych. Odnajdą się na niej również osoby odpowiedzialne za rozwój biznesu czy też zwykli pasjonaci nowych technologii.

Uczestnictwo w konferencji jest płatne. W przypadku rejestracji indywidualnej dokonanej do 23 września, musimy zapłacić 749 zł. Po tym terminie cena pojedynczej wejściówki wynosić będzie 999 zł.

W ramach tegorocznej edycji MTS - Microsoft zademonstruje swoje najnowocześniejsze technologie oraz przykłady ich zastosowań w środowisku biznesowym, programistycznym i konsumenckim.

Szczegóły na temat poszczególnych paneli można znaleźć na oficjalnej stronie MTS. IDG Poland ma oficjalny patronat nad tym wydarzeniem. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w konferencji!