Microsoft Technology Summit 2012 - 67 ekspertów z dziedziny IT

Podczas konferencji Microsoft Technology Summit 2012 głos zabierze 67 ekspertów, wśród których znajdują się światowej klasy specjaliści. Gościem specjalnym jest David Chappell, niekwestionowany autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT, główny partner w firmie Chappell & Associates. W jego seminariach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy architektów IT oraz programistów z całego świata, a jego książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków.

Microsoft Technology Summit 2012 - 67 ekspertów z dziedziny IT
Microsoft Technology Summit 2012 gości także Johna Craddocka. Craddock zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych, zarówno sterowników przemysłowych o wysokiej wydajności, jak i rozproszonych środowisk IT, zapewniających ochronę tożsamości, zabezpieczenia i wysoką dostępność. Był on kluczowym uczestnikiem wielu projektów informatycznych, realizowanych na zlecenie m.in. firmy Microsoft, rządu Wielkiej Brytanii oraz międzynarodowych przedsiębiorstw.

Wśród prelegentów jest także Paula Januszkiewicz, specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych oraz Yannick Debaupte, odpowiedzialny za ekosystem i współpracę z deweloperami w firmie Nokia. W sesji finałowej wystąpi Roman Polko, były dowódca jednostki specjalnej GROM.

Zobacz również:

  • WWDC 2022 już trwa - oglądaj razem z nami!
  • Starfield - premiera, wymagania, gameplay. Sprawdź, co już wiemy

Konferencja odbywa się 29 i 30 października w Warszawskim centrum EXPO XXI.

Więcej szczegółów można uzyzkać na oficjanej stronie: www.mtskonferencja.pl