Microsoft Technology Summit 2012 - 67 światowej klasy specjalistów

Microsoft Technology Summit 2012 to 67 ekspertów, którzy będą dzielili się swoją wiedzą z uczestnikami konferencji. Gościem specjalnym  jest David Chappell,  autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT, główny partner w firmie Chappell & Associates. W jego wykładach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy liderów, architektów IT oraz programistów z całego świata Jego książki zostały przetłumaczone na kilkanaście języków i korzystają z nich studenci wielu uczelni.

Microsoft Technology Summit 2012 to konferencja, na której uczestnicy będą mogli także wysłuchać prelekcji Johna Craddocka. Zajmuje się on projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych, zarówno sterowników przemysłowych o wysokiej wydajności, jak i rozproszonych środowisk IT, zapewniających ochronę tożsamości, zabezpieczenia i wysoką dostępność. Był on kluczowym uczestnikiem wielu projektów informatycznych, realizowanych na zlecenie m.in. Microsoftu, rządu Wielkiej Brytanii oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, które potrzebują zoptymalizowanych systemów IT.

Wśród gości konferencji jest także Paula Januszkiewicz, specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych oraz Yannick Debaupte, odpowiedzialny za ekosystem i współpracę z deweloperami w firmie Nokia. Podczas sesji finałowej wystąpi Roman Polko, były dowódca jednostki specjalnej GROM.

Konferencja odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim centrum EXPO XXI.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.mtskonferencja.pl