Microsoft Word + Entourage 2001 SE w lipcu

Microsoft Macintosh Business Unit (MBU) ogłosił przekazanie do produkcji pakietu Microsoft Word + Entourage 2001 Special Edition w wersji dla komputerów Macintosh, który będzie dostępny od lipca bieżącego roku.

Microsoft zapowiedział na lipiec 2001 wydanie makowej wersji pakietu Word + Entourage 2001 SE czyli popularnego edytora tekstów zintegrowanego z aplikacją do obsługi poczty elektronicznej i zarządzania osobistymi informacjami. Według zapowiedzi Microsoftu, pakiet Word + Entourage 2001 SE zostanie wydany w wersji angielskiej i francuskiej. Specjalny pakiet Microsoftu dla systemów Mac OS bez problemów odczytuje dokumenty stworzone w Office 98 Macintosh Edition i Office 2001 for Mac oraz zapewnia kompatybilność międzyplatformową z Microsoft Word 97, Word 2000 i Word XP.

Oprócz aplikacji Word i Entourage, pakiet wyposażony został w 'Project Gallery', która stanowi rodzaj magazynu dla modyfikowalnych szablonów, 'Clip Art Gallery' składającą się z setek obrazków do wykorzystania, 'Address Book', gdzie gromadzone są informacje kontaktowe i 'Calendar' służący do planowania wydarzeń. Pakiet ma pojawić się na półkach sklepowych w początkach lipca bieżącego roku i kosztować 149 USD. Word + Entourage 2001 SE pracuje prawidłowo na komputerach Mac Power PC z systemem Mac OS 8.1 lub nowszym, a wersja 'carbonized' pod Mac OS X ma pojawić się jesienią tego roku.

www.microsoft.com/mac


Zobacz również