Microsoft Xbox 720 może kosztować zaledwie 100 USD

Z najnowszych doniesień na temat konsoli Xbox 720 wynika, że Microsoft może zaoferować ją w atrakcyjnej cenie wraz z dwuletnim kontraktem na Xbox LIVE.

Jakiś czas temu do Internetu wyciekła prezentacja mająca przedstawiać plany firmy Microsoft dotyczące marki Xbox. Wynika z nich, że już w przyszłym roku zamierza ona wprowadzić na rynek nową konsolę o kodowym oznaczeniu Xbox 720 oraz nową, znacznie usprawnioną wersję kontrolera ruchu Kinect.

Niestety obecnie nie wiadomo, czy wspomniana prezentacja jest prawdziwa. W każdym razie dużo na to wskazuje, gdyż Microsoft za pośrednictwem firmy prawniczej Covington & Burling LLP z wielką zawziętością tropi wszystkie serwisy, które ją zamieszczają (znajdziecie ją jednak jeszcze np. tutaj).

Cena - 100 USD

Według wspomnianej prezentacji nowego Xboksa czekałby 10-letni cykl życia, zaś jego cena (wraz z kontrolerem Kinect) miałaby zostać ustalona na poziomie 299 dolarów. W Sieci pojawiły się jednak właśnie kolejne interesujące doniesienia na ten temat. Wynika z nich, że Microsoft szykuje wersję Xboksa 720 w słabszej konfiguracji z dwuletnim abonamentem na usługę Xbox LIVE (system rozrywki sieciowej stworzony przez Xbox Team). Decydując się tę ofertę zapłacilibyśmy za urządzenie jedynie 100 USD.

______________

Czy bylibyście zainteresowani nową konsolą Microsoftu z dwuletnim kontraktem?