Microsoft Xbox One może wkrótce kosztować tylko 350 euro

Na jednej ze stron Microsoftu pojawiły się informacje sugerujące, że konsola Xbox One w podstawowej wersji będzie oferowana w niższej cenie.

Microsoft przegrywając wyraźnie walkę o rynek z Sony PlayStation 4 zmuszony został w końcu do zaoferowania konsoli Xbox One w niższej cenie 399 euro, co wiązało się jednak z usunięciem z zestawu kontrolera Kinect. Dzisiaj wydaje się, że to nie ostatnie cięcia cenowe szykowane przez giganta. Na hiszpańskiej wersji serwisu Xbox.com pojawiła się bowiem szybko usunięta informacja o nowej, niższej cenie Xboksa. Na szczęście jeden z internautów zdążył wykonać poniższy zrzut ekranu:

Microsoft Xbox One może wkrótce kosztować tylko 350 euro

Xbox One w niższej cenie

Wynika z niego, że za konsolę Xbox One prawdopodobnie zapłacimy 349,99 euro.

Czy to faktycznie możliwe?

Wydaje się, że tak. Warto bowiem przypomnieć, że wkrótce w sprzedaży za 399,99 euro pojawić powinna się biała wersja konsoli Xbox One w zestawie z wartą 50 euro grą Sunset Overdrive.

Kiedy premiera rynkowa?

Tego oczywiście obecnie nie wiadomo. Jeżeli jednak Microsoft szykuje się do kolejnych cięć cenowych, powinniśmy poznać szczegóły na ten temat podczas rozpoczynających się 13 sierpnia targów Gamescom.

Zobacz również:

  • Windows 7 2021 - najlepsze cechy Win7 i Win11 w jednym systemie
  • Cztery rozszerzenia do Edge i Chrome, których warto używać!
  • Forza Horizon 5 - wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grze [23.09.2021]