Microsoft cię ostrzeże

Microsoft udostępnił użytkownikom komputerów nową formą informowania o nowych patchach i błędach w swoich aplikacjach. Można już zapisywać się na listę mailingową Microsoft Security Update, przeznaczoną dla "domowych" użytkowników.

Korzystanie z usługi jest darmowe - aby zapisać się na newsletter, wystarczy odwiedzić stronę http://www.microsoft.com/security/security_bulletins/decision.asp i podać adres e-mail, kraj zamieszkania oraz wybrać wersję językową. Microsoft zapewnia, iż zasubskrybowanie Microsoft Security Update pozwoli użytkownikom zawsze na czas dowiedzieć się o wszelkich patchach, uaktualnieniach i nowych błędach w aplikacjach i systemach operacyjnych z rodziny Windows.

Przedstawiciele koncernu poinformowali, iż nowa lista mailingowa będzie uzupełnieniem znanego od dawna newslettera Microsoft Security Notification Service. Różnica polega na tym, że "stary" newsletter przeznaczony jest dla profesjonalistów i doświadczonych użytkowników, zaś nowa usługa, Microsoft Security Update, skierowana jest raczej dla użytkowników "domowych", nie dysponujących specjalistyczną wiedzą o komputerach i oprogramowaniu.


Zobacz również