Microsoft da Ci zniżkę na konsolę Xbox One, jeśli przy zakupie oddasz stare PS3

Microsoft znalazł nowy sposób na zachęcenie klientów do zakupu ich konsoli Xbox One. W ramach specjalnej promocji osoby, które zdecydują się oddać firmie z Redmond swoją starą konsolę w postaci Xboksa 360 lub PlayStation 3 otrzymają kupon rabatowy w wysokości 100 dolarów na zakup nowej konsoli.

Konsola nowej generacji od Microsoftu nazwana Xbox One sprzedaje się całkiem nieźle, ale firma z Redmond nie ustaje w wysiłkach, aby zachęcić do jej zakupu kolejnych klientów. W ramach promocji klienci mogą udać się do wybranych salonów Microsoft Store w celu wymiany starej konsoli na nową.

Każdy, kto przyniesie do takiego sklepu starą konsolę Xbox 360 (w wariancie Xbox 360 S oraz Xbox 360 E) lub nawet Sony PlayStation 3, dostanie 100 dolarów zniżki na zakup nowego Xboksa One. Oczywiście konsola, którą klienci zdecydują się oddać Microsoftowi w zamian za zniżkę, musi być w pełni sprawna, a oddawany zestaw ma zawierać wszystkie części.

Microsoft da Ci zniżkę na konsolę Xbox One, jeśli przy zakupie oddasz stare PS3

Promocja pozwalająca wymienić starą konsolę na zniżkę w wysokości 100 dolarów na konsolę Xbox One trwa od końca stycznia do 2 marca 2014 roku. Niestety, żeby skorzystać z promocji trzeba mieszkać w kraju, w którym kupno konsoli Xbox One jest możliwe i udać się do jednego z 31 wybranych sklepów Microsoft Store. Niestety, w Polsce Xbox One nadal nie jest oficjalnie sprzedawany i gracze muszą obejść się smakiem. Pytanie tylko, czy jest czego żałować, ponieważ trzeba się mocno zastanowić, czy stara konsola Xbox 360 oraz PlayStation 3 nie będzie więcej warta na wolnym rynku, niźli oferowane przez Microsoft 100 dolarów upustu.