Microsoft daje nieograniczoną przestrzeń w OneDrive dla użytkowników Office 365

Dobra informacja dla użytkowników pakietu Office 365 - otrzymają oni wraz z subskrypcją nieograniczoną przestrzeń w OneDrive. Będzie to darmowy prezent, jednak nie każdy otrzyma go od razu.

Jako pierwsi skorzystają z braku limitów subskrybenci Office 365 Home, Personal i University. Microsoft zastrzega jednak, że wprowadzenie udogodnienia może zająć nieco czasu, więc nie każdy będzie mieć od razu nielimitowaną przestrzeń. Jeśli ktoś z naszych czytelników/czytelniczek jest subskrybentem i nie zauważył jeszcze zmian, może zarejestrować się na tej stronie, niejako przepychając do przodu w kolejności uzyskiwania darmowego, nieskończonego miejsca w chmurze.

Microsoft daje nieograniczoną przestrzeń w OneDrive dla użytkowników Office 365

Z nieograniczonej powierzchni w Microsoft OneDrive skorzystają także posiadacze pakietu OneDrive for Business. Niestety, nie podano jeszcze żadnych dat ani też planów wprowadzania tego typu abonamentu. Przypomnę, że jak dotąd pojemność dla abonentów wynosiła 1 TB. Może przeciętny użytkownik nigdy nie zbliżył się nawet do połowy pojemności wirtualnego dysku, jednak dla firm i ośrodków edukacyjnych było to czasem zbyt mało i to właśnie one skorzystają z rozszerzenia najbardziej.

Zobacz również:

  • Jak bezpłatnie korzystać z Microsoft Word? [PORADNIK]
  • Zupełnie nowy design pakietu Office - wiemy jak będzie wyglądał