Microsoft doda dwie darmowe gry do Xboxa 360

Firma Microsoft potwierdziła plotki o tym jakoby miała do nowych zestawów Xboxa 360 dodawać dwa darmowe tytuły. Jest to bardzo miła niespodzianka dla graczy. Pytaniem pozostaje tylko czy jakość owych gier zadowoli fanów.

Promocja odbędzie się przy okazji obniżki cen jaką gigant z Redmond funduje użytkownikom Xboxów 360. Darmowymi tytułami dołączanymi do konsol będą Forza Motorsport 2 oraz Marvel Ultimate Alliance. Oferta jednak obowiązywać będzie jedynie maszyny sprzedane w ramach zestawów PRO oraz Elite, czyli te droższe. Cała akcja zacznie obowiązywać od końca października.

Microsoft w swoim oświadczeniu napisał, że według raportu Metacritic.com to właśnie ich platforma jest tą, na którą powstawać mają najlepsze gry nowej generacji. Według konsorcjum to właśnie konsola Xbox 360 jest obecnie najlepszą na rynku.

Stąd też pomysł na całą akcję. Przedstawiciele firmy chcą aby Xbox 360 stał się bardziej dostępny i przez to popularny. Zresztą sytuację można streścić w jednym zdaniu - Microsoft szykuje się do naprawdę potężnej ofensywy marketingowej.

Ciekawe co na to wszystko powiedzą gracze. Wydaje się, że czas kiedy PlayStation 3 przeżywa bardzo poważny kryzys jest najlepszym z możliwych do przejęcia dużej części rynku. Czy to się uda?


Zobacz również