Microsoft ma wielkie plany na E3

Microsoft dba o stały dopływ nowych gier do Xboksa 360. Firma właśnie oznajmiła, że na najbliższy rok przewidziane są premiery jeszcze kilku wielkich tytułów. Gigant z Redmond szykuje też inne niespodzianki.

W oświadczeniu wysłanym dziennikarzom serwisu GamePro, przedstawiciel Microsoftu Aaron Greenberg, stwierdził, że jego firma nie zdradziła jeszcze wszystkich tegorocznych planów wydawniczych.

Gears of War 2

Gears of War 2

Póki co, zapowiedziane zostały Gears of War 2, Too Human, Viva Pinata: Trouble in Paradise, Fable 2 oraz Banjo and Kazooie: Nuts & Bolts. Dodatkowo Greenberg wspomina jeszcze o Infinite Undiscovery, Fallout 3 oraz Madden NFL 2009. O wszystkich tytułach firma opowie jednak podczas nadchodzących targów E3.

Fanów ucieszy zapewne fakt, że już w wakacje powinien ukazać się specjalny dodatek do Grand Theft Auto IV. Ma być on dostępny do ściągnięcia z Internetu. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy dokładnie update będzie miał swoją premierę.

Na koniec Aaron Greenberg stwierdził, że cały czas aktualne są plany o wydaniu tysiąca nowych gier do serwisu Xbox Live. Mają być one dostępne już pod koniec tego roku.