Microsoft - nowa oferta na Xbox LIVE

Najbardziej oczekiwane gry Arcade tego roku zmierzają wprost do Waszych salonów, w ramach nowej akcji Arcade NEXT, przygotowanej przez Microsoft Studios i Xbox LIVE. Zaczynając od 18 kwietnia, w każdą środę, aż do 9 maja na rynek gier Xbox LIVE trafiać będą kolejne tytuły. Dodatkowo, wszystkie gry wydane w ramach rynku Arcade od kwietnia, pozwolą na zgromadzenie aż 400 punktów Gamerscore oraz odblokowanie nawet 30 osiągnięć.

logo Arcade Next

W ofercie znajdą się:

Trials Evolution (18 kwietnia, 1200 punktów Microsoft Points)

Nowy wymiar przebojowej gry Trials HD. Wyjedź z magazynu w otwarty świat zakręconych ramp, osadzonych w spektakularnym otoczeniu ze zmiennymi porami dnia. Sprawdź swoje umiejętności na torze ze znajomymi, przy jednej konsoli lub poprzez Xbox LIVE. Buduj własne tory przeszkód dzięki wbudowanemu edytorowi lub pobieraj gotowe mapy z zupełnie nowego serwisu Track Central. Możesz też dowolnie odpicować swoje dwa kółka i strój zawodnika dzięki pełnemu asortymentowi dodatków i unikatowych części. Zostań mistrzem wyścigów zręcznościowych, walcz o pierwsze miejsce ze znajomymi i wiele więcej! Istne szaleństwo!

Bloodforge (25 kwietnia, 1200 Microsoft Points)

System walki, zapierająca dech w piersi grafika oraz złożona fabuła gry Bloodforge stanowią mieszankę, która doskonale sprawdza się podczas rzezi hord demonicznych żołnierzy, zdeformowanych czcicieli ciemnych mocy i samych mrocznych bogów. Korzystaj z szarż, niszczycielskich ataków runicznych oraz broni nie do zatrzymania. Kieruj przeszłością Croma i całego świata w tej mrocznej historii o zemście, zdradzie i przeznaczeniu.

Fable Heroes (2 maja, 800 Microsoft Points)

Pełna akcji gra z gatunku hack-and-slash, opracowana specjalnie dla Xbox LIVE Arcade. Produkcja wdraża zupełnie nowe elementy rozgrywki do świata serii Fable, wykorzystując unikatowy styl i model rozgrywki, które wprowadzają współzawodnictwo na nowy poziom. Aż czterech graczy, zarówno przy jednej konsoli jak i poprzez usługę Xbox LIVE może współpracować w walce z przeciwnikami, jednocześnie konkurując pomiędzy sobą w zbieraniu złotych monet i podnoszeniu poziomu swoich postaci. Skarby zebrane w grze będzie można wykorzystać w nadchodzącym tytule Fable: The Journey dla Kinect, co pozwoli od razu na lepszy start w grze.

Minecraft: Xbox 360 Edition (9 maja, 1600 Microsoft Points)

Nieskończone możliwości gry Minecraft właśnie zyskały kolejny wymiar. Minecraft: Xbox 360 Edition przenosi ten światowy fenomen wprost do Xbox 360. Po raz pierwszy gra dostępna jest na jakiejkolwiek konsoli. Edycja Xbox LIVE Arcade wprowadza innowacyjny system tworzenia przedmiotów, naturalne sterowanie ruchami postaci, pełen samouczek dla początkujących oraz po raz pierwszy w Minecraft - system gry wieloosobowej, zarówno na podzielonym ekranie, jak i w usłudze Xbox LIVE.