Microsoft przedłuża promocyjne ceny rejestracji na Microsoft Technology Summit 2009

Do 14 lipca br. koszt zakupu wejściówki na konferencję wynosi 450 zł. Podczas tegorocznej edycji MTS odbędą się m.in. światowe prapremiery Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Przedstawiciele Microsoftu poinformowali o przedłużeniu okresu obowiązywania promocyjnych cen zakupu wejściówek na konferencję. W przypadku rejestracji do 14 lipca br. wstęp ma kosztować 450 zł. Od 15 lipca do 31 sierpnia zakup wejściówki na MTS 2009 ma kosztować 200 zł więcej. Natomiast w pierwszym tygodniu września to już wydatek rzędu 1500 zł.

Microsoft Technology Summit 2009 jest konferencją skierowaną do osób zawodowo zajmujących się technologiami informatycznymi, odpowiedzialnych za rozwój biznesu oraz do pasjonatów nowych technologii. Podczas tegorocznej edycji ma odbyć się ok. 100 sesji i warsztatów technicznych podzielonych na 11 ścieżek w 13 obszarach tematycznych - m.in. serwerowe systemy operacyjne, komunikacja i współpraca, wirtualizacja, bezpieczeństwo i cloud computing. Program MTS 2009 obejmuje również m.in. laboratoria komputerowe i konkursy. Swój udział zapowiedzieli także przedstawiciele czołowych firm z branży IT.

Konferencja Microsoft Technology Summit 2009 odbędzie się w dniach 29 i 30 września w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Szczegółowe informacja o programie konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.mts2009.pl. W ubiegłym roku polski MTS odwiedziło niemal 3 tys. osób.

Czytaj też:

Microsoft od kuchni

Steve Ballmer w Warszawie

Windows 7 w Europie znacznie droższe niż w USA


Zobacz również