Microsoft rozdaje CD z patchami

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, polski oddział Microsoftu rozpoczął zbieranie zamówień na Windows Security Update CD - czyli rozsyłaną pocztą płytę CD, która zawierać będzie wszelkie udostępnione patche i uaktualnienia dla systemów z rodziny Windows.

Płyty takie od kilku miesięcy dostępne już były dla użytkowników systemów z rodziny Windows w Japonii, zaś ostatnio wprowadzono je również w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Indiach i Chinach. Dysk CD z aktualizacją zabezpieczeń zawiera wszystkie krytyczne uaktualnienia ogłoszone przez Microsoft do października 2003 roku. Przedstawiciele koncernu zalecają użytkownikom, by po instalacji uaktualnień z płyty na wszelki wypadek skorzystali z mechanizmu http://windowsupdate.microsoft.com - w celu zainstalowania patchy udostępnionych po październiku 2003 r.

Na krążku znajdą się również wersje demo oprogramowania antywirusowego i zapory ogniowej firmy Symantec. Dysk przeznaczony jest dla systemów Windows XP, ME, 2000, 98 i 98SE - po złożeniu zamówienia, czas dostarczenia płyty nie powinien przekroczyć dwóch tygodni. Windows Security Update CD jest darmowy dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników systemu Windows.

Więcej informacji:

http://www.microsoft.com/poland/security/protect/cd.asp


Zobacz również