Microsoft szuka "nowych sposobów dostarczania Windowsa"

Dzięki nowej ofercie pracy od giganta z Redmond, dowiadujemy się, że Microsoft szuka deweloperów, którzy pomogą z całkowitej zmianie sposobu dostarczania Windowsa do konsumentów.

Blisko końca kadencji Ballmera jako CEO Microsoftu, zapowiedział on szybszy cykl ukazywania się produktów firmy. Czyli - koniec z kilkuletnim czekaniem na nową wersję, a zamiast tego niewielkie przerwy między pojawieniem się kolejnej na rynku. Nadella kontynuuje tą politykę i chce jak najszybszych zmian. Grupa inżynierów nazwana "Mission Control team" szuka dewelopera, który pomoże w dostarczaniu klientom oprogramowania. Jak wyjaśnia to Microsoft - "stworzyliśmy nowy system, który całkowicie zmienia sposób dostarczania Windowsa oraz umieszcza cały ekosystem wokół niego". Deweloperzy potrzebni są do testowania nowych rozwiązań.

Microsoft szuka "nowych sposobów dostarczania Windowsa"

Potencjalni kandydaci muszą mieć co najmniej 4-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, mieć co najmniej dwuletnie doświadczenie z językami C (C, C++, C), a także znać SQL, XTable, REST, JSON, BOND, Entity Framework, WebAPI, WCF. Pomijając samą posadę, być może ten tajemniczy "nowy sposób dostarczania Windowsa" pojawi się już w Windows 9, do którego prezentacji pozostało mniej niż dwa tygodnie.

Zobacz również:

  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 11? [31.08.2023]
  • Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 10? [31.08.2023]

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: