Microsoft szuka pracowników. Mają pracować nad tabletami Surface 2. Ktoś chętny?

26 października na rynek trafią pracujące pod kontrolą systemu Windows 8 tablety Surface firmy Microsoft. Gigant ujawnił już jednak, że rozpoczyna prace nad następną generacją tych urządzeń.

Wraz z systemem Windows 8, którego premiera zapowiedziana została na 26 października, pojawić się mają także na rynku tablety Surface, które budzą zaniepokojenie wśród partnerów sprzętowych Microsoftu do tego stopnia, że zdecydowali się oni nawet na pogrożenie gigantowi palcem.

Okazuje się jednak (co było do przewidzenia), że Microsoft się tym nie tylko zbytnio nie przejmuje, ale rozpoczyna już prace nad kolejną generacją tabletów Surface. Na swojej internetowej stronie kariery zamieścił on bowiem wiele ofert pracy dla osób chcących pracować nad tymi urządzeniami.

"Będziesz odpowiedzialny za ogólny projekt systemu. Będziesz ważnym członkiem zespołu, w którym pracują inżynierowie odpowiedzialni za firmware, oprogramowanie, zatwierdzanie projektów i mechanikę; razem z nimi powołasz do życia następną generację Surface" - opisuje swoją ofertę Microsoft.

Oczywiście obecnie nic jeszcze nie wiadomo na temat tabletów Surface 2.