Microsoft szykuje niespodziankę dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Wielkimi krokami zbliża się premiera New Xbox Experience, nowego uaktualnienia przygotowanego przez Microsoft. Gigant z Redmond zapewnia, że zrobi wszystko by jak największa liczba graczy mogła skorzystać z oferty.

Do tej pory o posiadacze konsoli Xbox 360 z dyskiem mniejszym niż 256MB mieli prawo obawiać się, że nie będą mogli skorzystać z New Xbox Experience, nowej oferty firmy Microsoft. Jednak producent konsoli przygotował dla nich małą niespodziankę.

Przedstawiciele amerykańskiego giganta zapewnili, że dołożą wszelkich starań aby każdy posiadacz konsoli znalazł 128MB wolnego miejsca na dysku (tyle bowiem będzie niezbędne do tego by uruchomić nowe uaktualnienie). Szczegółów jednak nie ujawniono.

"Większość posiadaczy konsoli Xbox 360 będzie mogło ściągnąć New Xbox Experience bez żadnych problemów. Istnieje jednak mały ułamek klientów, którzy nie mają dość dużo pamięci w swoich maszynach. Dla nich właśnie przygotowaliśmy specjalne rozwiązanie, które sprawi że będą mogli skorzystać że wszystkich nowych atrakcji. Nie chcemy zdradzać narazie żadnych szczegółów. Pojawią się one już niedługo na stronie głównej Xboxa."

Tak więc czym zaskoczy nas Microsoft? Z pewnością dowiemy się już wkrótce.


Zobacz również