Microsoft udostępnia pięć darmowych aplikacji dla Office'a 2013

Microsoft udostępnił pięć aplikacji Bing przeznaczonych dla osób, które zakupiły pakiet Office 2013. Pozwalają one na "uzbrojenie" go w kilka przydatnych funkcji.

Kilka dni temu Microsoft udostępnił nowe wydanie swojego pakietu biurowego, czyli Office'a 2013. Jak się nieco później dowiedzieliśmy osoby, które go zakupiły mogą też skorzystać z pięciu nowych aplikacji Bing poszerzających jego możliwości. Oto one:

Bing Image Search: podłącza się do programu Word i tworzy okienko zadań pozwalające na wyszukiwanie obrazów w Sieci z poziomu dokumentu.

Bing Finance: obecnie w fazie beta. Przeznaczony jest dla programu Excel i udostępnia możliwość tworzenia tabeli portfela finansowego.

Bing Maps: narzędzie do wizualizacji danych w programie Excel. Wykreśla na Mapach Bing dane z arkuszy kalkulacyjnych.

Bing Dictionary: słownik ten przeznaczony jest do współpracy z programami Word i Excel. Obecnie wspiera jedynie język angielski. Pozwala m.in. przekonać się, jak brzmi dane słowo.

Bing News: zaprojektowany, aby zwiększyć funkcjonalność programu Word. Pozwala użytkownikom szybko znaleźć wiadomości oraz filmy powiązane z treścią edytowanego właśnie dokumentu.

Wszystkie aplikacje dostępne są do pobrania za darmo.


Zobacz również