Microsoft ujawnia specjalny kontroler Xbox Wireless Controller X019

Za kilka tygodni będzie mieć miejsce w Londynie wydarzenie dla fanów Xbox. Z tej okazji Microsoft ujawnił specjalny kontroler oraz koszulki - oczywiście powiązane z konsolą.

Wydarzenie nosi nazwę X019 i odbędzie się w dniach 14-16 listopada. Microsoft zaprezentował nowy kontroler bezprzewodowy, stworzony we współpracy z DPM Studio, a także koszulki z firmowym logo. Jak łatwo zauważyć, design wszystkich jest podobny do kamuflażu. Wszystkie będą dostępne wyłącznie w limitowanych edycjach. Xbox Wireless Controller - DPM X019 Exclusive oparty jest na standardowym kontrolerze, jednak jego D-pady są zielone, a nadruk na obudowie nazywany został "Aquabrush". Kontroler kosztuje 99 dolarów, jego sprzedaż rozpocznie się 14 listopada i dostępnych będzie wyłącznie 1000 egzemplarzy.

Microsoft ujawnia specjalny kontroler Xbox Wireless Controller X019

Oprócz kontrolera miłośnicy Xboxa mogą nabyć również t-shirty, kurtki oraz przyczepki z logiem oraz wzorem jak na kontrolerze. Ich sprzedaż zacznie się wraz z nim, jednak nie podano cen. A z okazji Halloween udostępniono nowe tapety dla konsoli - DPM X019 AQUABRUSH Night oraz DPM X019 AQUABRUSH Light. Jak sugerują to ich nazwy, utrzymane są w stylistyce eksluzywnego kontrolera.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących