Microsoft: wkrótce SP1 dla Office 2007

Koncern z Redmond potwierdził, że w przyszłym tygodniu udostępni pierwszy zestaw poprawek i dodatków dla pakietu aplikacji biurowych MS Office 2007. Service Pack 1 ma się pojawić 11 grudnia 2007 r.

Warto wspomnieć, iż oznacza to przyspieszenie premiery SP1 - wcześniej Microsoft deklarował, że pierwszy Service Pack dla Office 2007 pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2008 r. "SP1 za kilka dni będzie dostępny do pobrania z naszej strony. Uaktualnienie to zawiera poprawki związane z stabilnością, wydajnością i bezpieczeństwem aplikacji wchodzących w skład Office 2007" - oświadczyła rzeczniczka koncernu.

Microsoft nie poinformował na razie, jakich dokładnie nowości możemy się spodziewać w Service Packu 1 - przedstawiciele firmy mówią, że szczegółowe informacje na ten temat udostępnione zostaną 11 grudnia.

Wiadomo już, że w pierwszej fazie (nie podano na razie, ile ona potrwa) SP1 dostępny będzie tylko w wersji do pobrania - aby go zainstalować, użytkownik będzie musiał odwiedzić stronę Microsoftu i "ręcznie" pobrać plik. Dopiero jakiś czas później dodatek zostanie wprowadzony do systemu automatycznej aktualizacji. Warto wspomnieć, że SP1 dla MS Office 2007 w momencie premiery będzie dostępny również w polskiej wersji językowej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: