Microsoft zapowiada atrakcje związane z Xbox Series X? Co nas czeka?

Premiera Xbox Series X już za niespełna miesiąc, z tej okazji Microsoft zapowiedział pełno atrakcji, które czekają na nas w najbliższych tygodniach.

Do rozpoczęcia dziewiątej generacji konsol pozostał już niecały miesiąc. Jako pierwszy swój sprzęt pokaże Microsoft. Już 10 listopada na rynku zadebiutuje Xbox Series X i Series S. Jako iż do premiery konsoli pozostały cztery tygodnie, "zieloni" chcą podgrzać atmosferę i ustami jednego ze swoich pracowników zapowiedzieli właśnie, że czeka na nas jeszcze wiele atrakcji i wydarzeń związanych z Xbox Series X.

Josh Munsee, starszy menedżer ds. marketingu w Xboksie, ujawnił właśnie, że jego firma szykuje się do intensywnych działań marketingowych związanych z Xbox Series X i Series S. Munsee zdradził enigmatycznie, że gracze mogą liczyć na nowe „aktywności, działania i materiały”. Co się za tym dokładnie kryje? Najprawdopodobniej wysyp informacji na temat samej konsoli i gier jej towarzyszących. Możemy się również spodziewać kolejnych spotów reklamowych i materiałów z rozgrywki z tytułów zmierzających na premierę gry.

Warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy pierwszą reklamę nowych Xboksów. Dzisiaj natomiast do sieci trafiły pierwsze materiały z rozgrywki w Dirt 5 na Xbox Series X. Zobaczcie sami.

Wiemy już, że premiera Xbox Series X zbiegnie się z debiutem oczekiwanej gry Ubisoftu - Assassin's Creed Valhalla. Możliwe zatem, że w nadchodzących tygodniach otrzymamy obszerny gameplay z przygodami Wikingów.

Zobacz również: Jaki monitor lub telewizor do PS5 i Xbox Series X? Doradzamy na co warto zwracać uwagę