Microsoft zaprasza na Xbox Fun Day 2008

Firma Microsoft oznajmiła, że wybrała już miejsce tegorocznej imprezy Xbox Fun Day 2008. Wiadomo, że ogólnopolski zlot miłośników konsoli odbędzie się w Niedzicy, w dniach 8-10 sierpnia 2008 roku. Na przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Microsoft ogłosił kolejną odsłonę swojej imprezy dla fanów Xboksa 360. Wiadomo już, że miejscem Xbox Fun Day 2008 będzie Niedzica. Warto zainteresować się wydarzeniem, bo organizatorzy przygotowali prawdziwą moc atrakcji - konkursy, turnieje, prezentacje najnowszych gier oraz... Piękne hostessy.

Aby wziąć udział w imprezie, trzeba zarejestrować się na stronie zlotu (zapisy już się rozpoczęły). Udział w Xbox Fun Day 2008 jest bezpłatny, a organizator oferuje wszystkim zarejestrowanym uczestnikom miejsce na polu namiotowym oraz dojazd z Nowego Targu na miejsce wydarzenia.

Dodatkowo, wszyscy odwiedzający stronę internetową, mogą wziąć udział w ankiecie, wybierając gry, w których zmierzą się podczas zlotu. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych turniejach zdobędą atrakcyjne nagrody.

Podczas zlotu na wszystkich uczestników czekać będzie kilka niespodzianek - w tym spotkanie z producentami gier wideo oraz przedpremierowa prezentacja tytułów dostępnych na konsolę Xbox 360. Więcej szczegółów będzie systematycznie ujawnianych podczas najbliższych tygodni.