Midnight Club II

Konwersje gier konsolowych rzadko dorównują pierwowzorom. Na szczęście są wyjątki.

Konwersje gier konsolowych rzadko dorównują pierwowzorom. Na szczęście są wyjątki.

Temat Street raceingu zrobił się ostatnio popularny na całym świecie. Dlatego gry komputerowe przedstawiające nielegalne wyścigi zyskują wielką popularność. Najlepszym przykładem jest Need for Speed: Underground, który przez długi czas okupował pierwsze miejsca na liście bestsellerów w większości krajów.

Jednak to nie Need for Speed zapoczątkował komputerowe szaleństwo na wyścigi uliczne. Kilka miesięcy przed tym hitem pojawił się Midnight Club II, który był kontynuacją gry z konsoli PlayStation. Nadszedł więc czas na Clubbing w trzech największych metropoliach świata.

Fanatycy na start!

Grę rozpoczynasz w Los Angeles, jeżdżąc mało dynamicznym autem. Jednak zwróciłeś uwagę Mosesa - weterana nocnych wyścigów samochodowych. Proponuje ci wyścig. Jeśli wygrasz, to w nagrodę dostaniesz jego samochód.

Midnight Club II

Niebieski snop światła to oznaczenie kolejnego check pointa. Na karku konkurencja, należy się śpieszyć.

Tak rozpoczyna się twoja kariera w Street raceingowym świecie.

Po Mosesie będą następni. Można ich znaleźć, jeżdżąc po mieście. Stawka obowiązuje zawsze ta sama: twoje auto albo jego.

A liczy się tylko wygrana.

W grze dostępnych jest 28 normalnych aut plus cztery dodatkowe. Jest więc w czym wybierać. Każdy samochód różni się od innych pod względem prędkości, przyspieszenia, trzymania się drogi i zwrotności. Różnice te nie są umowne, ale możesz je poczuć naprawdę. Dlatego nie ma zasady, że każdy kolejny wyścig musisz wygrać najlepszym z obecnie posiadanych aut. Niestety, w grze nie ma opcji tuningu samochodów.

Szczerze jednak polecamy dynamiczny Midnight Club II. Duże tempo, trzy wielkie miasta, spory wybór samochodów sprawiają, że jest to prawdziwy hit!

Wydawca w Polsce Cenega

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 850 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 3D 64 MB

Cena 99,90 zł

Najniższa cena brak

Ocena 5/5