Międzynarodowa impreza LAN z Battlefield 2142!

Wspaniała wiadomość dla wielbicieli najnowszej odsłony Battlefield 2142! Electronic Arts Polska oraz Creative Polska postanowiły zorganizować międzynarodowy turniej o nazwie "LAN Party Battlefield 2142". To świetna okazja aby zaprezentować swoje umiejętności w najtrudniejszych warunkach - przeciwko innym drużynom.

Międzynarodowa impreza LAN z Battlefield 2142!

Czas na prawdziwą wojnę!

Najpierw rozegrane zostaną eliminacje online. Rejestracja do nich zakończy się już 4 listopada! Najlepsi gracze wyłonieni w tej fazie rozgrywek utworzą drużynę "TeamPoland Battlefield 2142", która zmierzy się z reprezentacją Czech, Węgier i Rosji na organizowanym przez Electronic Arts LAN Party w Warszawie.

Mecze eliminacyjne rozegrane zostaną w okresie 6 - 16 listopada. W skład TeamPoland wejdą trzy najlepsze drużyny z eliminacji (dziesięć osób z podstawowego składu, oraz po trzy zawodników rezerwy). W sumie TeamPoland Battlefield 2142 utworzy 30 osób (skład podstawowy) i 9 żołnierzy rezerwy.

Międzynarodowa impreza LAN z Battlefield 2142!

Będzie naprawdę gorąco

W drugiej połowie listopada EA zorganizuje specjalną serię treningów online. Reprezentacja będzie miała czas aby przećwiczyć najważniejsze taktyki.

Wielki finał odbędzie się 2 grudnia w Warszawie. Do walki staną cztery reprezentacje krajowe. Na zwycięzców czeka wieczna chwała oraz nagroda główna - cztery tysiące euro!

Najważniejsze informacje:

Zapisy:

- od 31 października do 4 listopada 2006 (godzina 20:00)

- Chętni muszą posiadać aktywne konto w Electronic Sports League Polska. Zgłoszenie odbywa się poprzez menu na tej stronie.

Drużyny:

- dziesięć osób + rezerwa

Eliminacje:

- pierwsze mecze - 6 listopada 2006

- ćwierćfinały - 13 - 14 listopada 2006

- mecz o trzecie miejsce - 15 listopada 2006

- mecz finałowy - 16 listopada 2006

- Międzynarodowe LanParty - 2 grudnia, Warszawa

Więcej informacji o imprezie na tej stronie.

O samej grze przeczytacie tutaj.