Międzynarodowy turniej Rise of Nations: Rise of Legends

Firma Big Huge Games, we współpracy z Intelem, ATI i Logitechem, ogłosiła międzynarodowe mistrzostwa w nowej strategii czasu rzeczywistego - Rise of Nations: Rise of Legends.

Międzynarodowy turniej Rise of Nations: Rise of Legends
Impreza pod nazwą "Rise of the Ultimate Champion" odbędzie się na początku przyszłego roku (12 stycznia) i wezmą w niej udział ci, którzy najlepiej wypadną w rozgrywkach kwalifikacyjnych.

Aby wziąć udział w wielkim finale należy trafić do ósemki najlepszych graczy świata. Ci zaś wyłonieni zostaną w czasie trzech turniejów - 15 września, 13 października i 17 listopada. Jest o co grać - pula nagród wynosi 100 tysięcy dolarów (z czego 40 tysięcy zgarnie zdobywca pierwszego miejsca).

Warunkiem wzięcia udziału w imprezie jest ukończenie 13 roku życia. Nie można być również obywatelem jednego z następujących państw: Kuba, Iran, Libia, Północna Korea, Sudan i Syria. Warto dodać, że w Wielkim Finale mogą zagrać jedynie osoby pełnoletnie. Młodsi będą musieli zakończyć zabawę na fazie eliminacyjnej (tutaj również przewidziane są cenne nagrody).

Zainteresowani? Oficjalna strona turnieju i rejestracja pod tym adresem. Przypominamy, że premiera tytułu w naszym kraju odbędzie się już 14 lipca.