Miejska "empetrójka" Packard Bell

Jaskrawy pomarańczowy kolor oraz aluminiowa obudowa to cechy charakteryzujące nowy odtwarzacz firmy Packard Bell o nazwie FunKey Town. Urządzenie powinno zainteresować przede wszystkim aktywnych młodych ludzi mieszkających w mieście.

W opublikowanej informacji prasowej możemy przeczytać, że dzięki "miejskiemu designowi" oraz niewygórowanej cenie nowy odtwarzacz (FunKey Town) jest idealny dla aktywnej młodzieży mieszkającej w miastach. Urządzenie wyposażono w aluminiową obudowę (82 x 28 x 12,6 mm), której boki przykuwają uwagę jaskrawym, pomarańczowym kolorem.

Miejska "empetrójka" Packard Bell

FunKey Town

Player możemy przyczepić np. do paska za pomocą metalowego karabinka (podobne stosowane są przy wspinaczce) i podłączyć do komputerem przy wykorzystaniu interfejsu USB 2.0. Nowość dostępna jest w dwóch wersjach o różnych pojemnościach (1 lub 2 GB) i obsługuje pliki MP3, WMA oraz zabezpieczone utwory (DRM) pobrane ze sklepów muzycznych online.

FunKey Town został wyceniony przez producenta na 50 euro (1 GB) i 60 euro (2 GB). Więcej na jego temat można znaleźć na stronie producenta.