Might & Magic Heroes Online - otwarta beta!

Dzisiaj Ubisoft ogłosił otwartą betę gry Might & Magic Heroes Online w Polsce i Czechach. Od tej chwili gracze z tych krajów będą mieli dostęp do zlokalizowanej wersji gry RPG przygotowanej przez zespół Blue Byte.

Gracze z Czech i Polski będą mogli skorzystać z najnowszej aktualizacji gry – dodatku „Zapomniane miejsca”. Rozszerzenie to daje dostęp do szerokiego wachlarza map z łamigłówkami, po ich rozwiązaniu gracze będą mogli wejść do zapomnianych miejsc i stanąć twarzą w twarz z wyzwaniami, które będą wymagały najlepszych umiejętności taktycznych. Każda mapa będzie miała własnego bossa oraz zestaw potężnych artefaktów, cennych przedmiotów i relikwii.

Might and Magic Heroes Online to kontynuacja sławnej sagi Might and Magic: Heroes. Użytkownicy mogą przyłączyć się do frakcji Przystani, lub Nekropolii i zaciągać zastępy magicznych istot do pomocy w walce. Gra, obecnie na etapie otwartej bety, jest najnowszym rozdziałem sławnej serii RPG łączącą klasyczne elementy gier z uniwersum Heroes razem z elementami sieciowymi, takimi jak: cechy graczy, rozgrywka drużynowa i kooperacja.

Gracze z Polski i Czech mogą za darmo przyłączyć się do Might & Magic Heroes Online na oficjalnej stronie gry: www.heroes-online.com