Mikołajkowa promocja

Wczoraj rozpoczęła się Świąteczna Promocja usług w serwisie IDG.pl. Użytkownicy, którzy z niej skorzystają do 24 grudnia będą mogli znacznie taniej niż dotychczas korzystać z usługi Premium FTP oraz wykupić newsletter Biuletynu IDG.pl.

Od 6 do 24 grudnia 24-godzinny dostęp do Premium FTP kosztował będzie 2 zł (+VAT), zaś wykupienie miesięcznej subskrypcji Biuletynu IDG.pl - 1 zł (+VAT). Do tej pory za usługi te trzeba było zapłacić po 9 zł.

Biuletyn IDG to newsletter, wysyłany do subskrybentów dwa razy dziennie (o 12.00 i 16.00) - znaleźć w nim można pełne wersje wszystkich aktualności publikowanych w serwisach Computerworld, CXO, PC World, NetWorld, Digit, Kino Domowe - DVD, GameStar, Internet Standard oraz IT Partner. Biuletyn nie zawiera reklam - tylko pełną treść informacji. Przewidziano trzy edycje newslettera: poranną (wysyłaną o 12.00, zawiera wszystkie informacje opublikowane od godziny 16.00 dnia poprzedniego do godziny 12.00 dnia bieżącego), popołudniową (jest rozsyłana o godzinie 16.00, zawiera informacje opublikowane od godziny 12.00 do godziny 16.00 dnia bieżącego oraz weekendowa - która rozsyłana jest w soboty i niedziele o godzinie 16.00 i zawiera wszystkie informacje opublikowane w ciągu ostatnich 24 godzin.

Zobacz również:

  • Używasz Windows 11? Zbliża się przełomowa aktualizacja!

Więcej informacji:

http://www.idg.pl/biuletyn

Premium FTP to z kolei usługa, poprawiająca komfort korzystania z zasobów naszego serwisu FTP. Jej główne zalety to:

- zwiększony limit prędkości pobierania (12 Mbps z gwarantowanym pasmem 8 Mbps dla wszystkich pobierających);

- możliwość korzystania z aplikacji wspomagających pobieranie plików (np. GetRight czy FlashGet);

- brak limitów ilości sesji i jednoczesnych połączeń.

Więcej informacji:

http://www.idg.pl/oferta/#ftp