Mikroprojektory z Lightware

Jeśli często podróżujesz i potrzebny ci do prezentacji cyfrowy projektor, dwa nowe produkty firmy Lightware mogą znacznie ułatwić ci życie.

Legend LX-8 i Legend LS-8 to dwa nowe modele przenośnych mikroprojektorów cyfrowych proponowanych przez firmę Lightware, które według przedstawicieli firmy są o połowę tańsze od konkurencyjnych produktów tego typu. Oba urządzenia korzystają z technologii Digital Light Processing [DLP] opracowanej przez Texas Instruments, a model LX-8 oferuje rozdzielczość XGA 1024 x 768 pikseli, natomiast Legend LS-8 zapewnia 800 x 600 pikseli SVGA kompatybilne z XGA. Legend LX-8 kosztuje 2,695 USD, a model LS-8 sprzedawany jest w cenie 1,795 USD.

Rozmiar każdego z projektorów zbliżony jest książki w twardej oprawie, jego grubość wynosi około 8 cm i z łatwością mieści się w torbie razem z notebookiem. Dla osób unikających przewożenia notebooków Lightware posiada także dodatkowe urządzenia umożliwiające mikroprojektorom z serii Legend współpracę z Handspring Visor PDA lub cyfrowym rzutnikiem slajdów AverEPack. Oba urządzenia oferują także funkcje cyfrowego zoomu, korekcję typu 'keystone', opcję 'freeze-frame' oraz funkcję 'HyperZoom' pozwalającą na powiększanie małych obrazków na ekranie. Poza tym oba mikroprojektory Legend zaopatrzone są w jednowatowe głośniki i pilota zdalnego sterowania.

www.lightware.com


Zobacz również