Milion Simów

Na całym świecie sprzedano ponad milion kopii The Sims.

Electronic Arts poinformował wczoraj, że na całym świecie sprzedano już ponad milion egzemplarzy The Sims. Jest to niewątpliwy sukces, ponieważ produkt firmy Maxis trafił na sklepowe półki dopiero w połowie lutego 2000 r.

Przypomnijmy, że gra ta jest symulacją życia ludzkiego. Użytkownik kreuje tu postać, będącą jego wirtualnym odzwierciedleniem, a następnie musi poprowadzić ją przez kręte ścieżki życia. Aby nasz bohater mógł egzystować, musimy mu zapewnić mieszkanie i wyposażyć je w niezbędne sprzęty. Później przyjdzie czas na znalezienie dobrze płatnej pracy i nawiązanie kontaktów towarzyskich. Te ostatnie spowodują zapewne znalezienie życiowego partnera/partnerki... itd. Gra jest znakomicie wykonana od strony technicznej. Świetnie działające algorytmy sztucznej inteligencji, dopracowana oprawa audiowizualna i intuicyjny interfejs to kolejne atuty programu.

Zainteresowani tematem powinni odwiedzić witrynę internetową www.thesims.com/, gdzie można znaleźć wiele interesujących informacji dotyczących The Sims.


Zobacz również