Milionerzy

Onet poinformował, iż liczba zarejestrowanych użytkowników portalu przekroczyła milion.

Onet poinformował, iż liczba zarejestrowanych użytkowników serwisu przekroczyła już milion. Jak zakomunikowała przedstawicielka portalu, Magda Maliszewska: "Proces rejestracji użytkowników Onet.pl rozpoczął się 11 sierpnia 1999 r. Wprowadzono go głównie po to, aby usługi mogły być oferowane w sposób spersonalizowany, to znaczy dostosowany do potrzeb konkretnych użytkowników. Dlatego ważne jest bezbłędne rozpoznanie danego internauty.

Rozpoznanie jest dobrowolne i odbywa się za pomocą identyfikatora i hasła. Przy rejestracji internauci proszeni są również o wypełnienie odpowiedniego formularza, w którym pytani są o podstawowe dane demograficzne, zainteresowania itp. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać użytkowników, zrozumieć ich potrzeby, dostosować serwisy i oferowane w nich treści do ich wymagań.

Jak informują przedstawiciele Onetu, liczba zarejestrowanych użytkowników serwisu stale rośnie - w październiku 1999 r. w bazie było 175 500 internautów. Obecnie natomiast każdego miesiąca rejestruje się średnio ok. 100 tys. osób.

Więcej informacji: www.onet.pl


Zobacz również