Miłość, seks & pandemia - gdzie obejrzeć online?

Dzisiaj premierę ma długo wyczekiwany film Patryka Vegi. Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie można obejrzeć film online. Odpowiadamy.

Miłość, seks & pandemia (fot. Patryk Vega)

Miłość, seks & pandemia to kolejny film stworzony przez najbardziej płodnego polskiego twórcę - Patryka Vegę. Najnowszy obraz opowiada o trzech przyjaciółkach, które są spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa. Poznamy tutaj losy Kaji, ambitnej dziennikarki, która chcąc napisać przebojowy artykuł postanawia pójść do łóżka z niejakim Johnnym. Drugą z przyjaciółek jest Olga, silna pani prokurator i zawzięta feministka, która jednak znajduje się pod wielkim wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Poznamy także Norę, która spełnia się zawodowo jako fotograf. Pewnego dnia przed jej obiektywem pojawia się Bartek, kuzyn Kai, który postanawia rozpocząć karierę striptizera. W oficjalnym opisie dystrybutora możemy przeczytać, że:

Każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

W głównych rolach zobaczymy Annę Muchę, Zofię Zborowską-Wronę, Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz Sebastiana Delę. Za reżyserię, scenariusz i produkcję odpowiedzialny jest Patryk Vega.

Na zwiastun nałożone są ograniczenia wiekowe, więc chcąc go obejrzeć, musisz przejść do głównej witryny YouTube.

Zobacz również:

Premiera filmu Miłość, seks & pandemia odbyła się 1 lutego. Początkowo był dostępny jedynie w kinach, jednak teraz możemy go obejrzeć także na platformie Amazon Prime Video.

Miłość, seks & pandemia - serial w CANAL +

Od 6 maja na kanale CANAL + odbędzie się premiera pierwszego odcinka serialowej wersji Miłość, seks & pandemia. Emisja kolejnych odcinków będzie miała miejsce w każdy piątek o godzinie 23:00.

Od tego samego dnia, czyli 6 maja, w serwisie CANAL+ Online będą dostępne wszystkie odcinki serialu.

Zobacz także: All of Us Are Dead sezon 2 na Netflix – data premiery, obsada. Wszystko co wiemy