Miłość, śmierć i roboty - sezon 4. Kiedy premiera? Sprawdź, co już wiemy

Tytułowa produkcja z kategorii science-fiction zdobyła wśród widzów wiele sympatii. Emocje po trzecim sezonie w dalszym ciągu nie opadły, a na horyzoncie wizja kontynuacji. Czy na ekrany trafi kolejna część animacji? Oto wszystko co wiemy o Miłość, śmierć i roboty 4.


Miłość, śmierć i roboty

Fascynująca antologia ma swój początek w 2019 roku, kiedy to ukazał się pierwszy sezon animowanego serialu. Fabuła skupiająca się na przeraźliwych istotach, krwawych scenach i mrożących krew w żyłach wydarzeń jest przeznaczona wyłącznie dla widzów dorosłych. Temat śmierci i miłości jest niemal kluczowy - choć przedstawiony w dość niekonwencjonalny sposób. Całej serii towarzyszy sztuczna inteligencja, która może wzbudzać więcej wątpliwości niż kiedykolwiek. Warto nadmienić, że pierwsza część została zrealizowana m.in. na podstawie istniejących już opowiadań science-fiction. Wśród autorów znajduje się sam Peter F. Hamilton, a nawet Michael Swanwick. Rozbudowana historia znalazła swoją sympatię u niezliczonej rzeszy widzów, czego owocem jest zrealizowanie aż trzech części serialu.

Miłość, śmierć i roboty - sezon 3

Od premiery najnowszej części serialu minęło niespełna kilka dni - miała miejsce 20 maja w serwisie Netflix. Każdy odcinek serii, został zrealizowany przez innych twórców. Jednym z nich jest David Fincher, który wyreżyserował odcinek pt. ''Niekomfortowa podróż''. Na cały sezon 3 składa się w sumie 9 epizodów, które przenoszą nas do niezwykłych światów przedstawionych za pomocą rożnych sposobów animacji.

Zobacz również:

Miłość, śmierć i roboty - odcinki

Realizacja odcinków przy pomocy aż 8 niezależnych firm, miała na celu wnieść do serialu różnorodność, która finalnie - ma tworzyć fabułę serii. Jeśli jeszcze nie zdążyliście obejrzeć całego sezonu, tak prezentują się odcinki:

  • odc. 1 Three Robots: Exit Strategies
  • odc. 2 Bad Travelling
  • odc. 3 The Very Pulse Of The Machine
  • odc. 4 Night of the Mini Dead
  • odc. 5 Kill Team Kill
  • odc. 6 Swarm
  • odc. 7 Mason’s Rats
  • odc. 8 In Vaulted Halls Entombed
  • odc. 9 Jibaro

Miłość, śmierć i roboty - oczami widzów

Serial pozostawia duży niedosyt, choć niekoniecznie przez samą fabułę, a nieoczywiste pomysły oraz urzeczywistnione animacje. Trzecia część została przyjęta dość ciepło przez niezależnych widzów - według serwisu metacritic, ocena użytkowników to aż 8,3/10. Na opinię krytyków musimy nieco zaczekać, a przy okazji zarezerwować wieczór na obejrzenie produkcji w serwisie Netflix.

Miłość, śmierć i roboty 4 - kiedy premiera?

Nie cichną domysły dotyczące kolejnego sezonu serialu Sci-Fi. Choć na ten moment, Netflix nie potwierdził części czwartej, nie powinniśmy tego wykluczać. Jak w przypadku wielu produkcji, serwis trzymał nas w niepewności niemal do samej premiery. Przypominamy, że Tim Miller planował zrealizować serię 2 i 3 jako jeden sezon, natomiast sam Netflix naciskał na uzyskanie odcinków znacznie szybciej. Zważając na powyższe, niczego nie powinniśmy być pewni, ani niczego wykluczać.

Jeśli chcesz powrócić do losów bohaterów z poprzednich sezonów, sprawdź nasz ostatni wpis.