Miłość z World of Warcraft zakończona w areszcie

Ich oczy po raz pierwszy spotkały się w z zatłoczonym domu aukcyjnym. Potem były wspólne questy, zdobywanie przedmiotów i nabijanie doświadczenia. Wreszcie nadszedł czas na upragnione spotkanie... Niestety, sielankę przerwała amerykańska policja.

Tamara Broome

Tamara Broome

Sprawa dotyczy 31-letniej Tamary Broome, która zakochała się w amerykańskim nastolatku. Ich pierwsze spotkanie miało miejsce w świecie . Teraz kobiecie przedstawiony został zarzut próby uwiedzenia nieletniego chłopca.

Policja z Północnej Karoliny po raz pierwszy skontaktowała się z Tamarą, gdy ta miała zamiar udać się pociągiem do domu swojego wirtualnego kochanka. Ponoć do podróży namówili ją rodzice chłopca, którzy chcieli ostatecznie rozwiązać sprawę kłopotliwej miłości. Prokuratura nie uwierzyła jednak w tę romantyczną historię i przedstawiła Tamarze zarzut próby uprowadzenia chłopca.

Pomimo, iż cała sprawa może wydawać się nieco zabawna, należy podkreślić fakt, że w Północnej Karolinie, każdy, kto ma poniżej 17 lat, uważany jest za młodocianego. Para poznała się gdy chłopak miał 16 lat i w związku z tym Tamarze Broome grozi od 2 lat więzienia wzwyż.

Na zakończenie warto dodać, że zdecydowane działania policji nie ostudziły żaru miłości pary z Azeroth. Zamierzają się pobrać. Niestety, ich plany muszą zostać nieco odłożone w czasie. Na jak długo? Dowiemy się po wyroku sądu.