Minecraft Nether Updated - ogromna aktualizacja z datą premiery

Studio Mojang ujawniło dzisiaj datę premiery ogromnej aktualizacji do gry Minecraft - Nether Update.

Długo oczekiwana aktualizacja do Minecrafta - Nether Update, zadebiutuje już w przyszłym tygodniu - 23 czerwca (wtorek). Pojawi się ona równolegle na wszystkich platformach sprzętowych, tj. na: PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na pecetach z rozszerzenia będą mogli cieszyć się zarówno posiadacze wersji Java, jak i Windows 10.

Nether Update to jedno z największych rozszerzeń w historii Minecraft. Gracze mogą przede wszystkim liczyć na nowości powiązane z tytułowym wymiarem - Nether, zostanie on wzbogacony o nowe biomy (Soulsand Valley oraz Netherwart Forest), klocki oraz struktury. Nie zabraknie również nowych przedmiotów i przeciwników, w postaci Piglinów i Hoglinów.

Minecraft Nether Update

Więcej informacji na temat aktualizacji Nether Update znajdziecie na oficjalnej stronie Minecrafta. Jeśli lubicie klocki, to z pewnością zainteresuje was Minecraft Dungeons, czyli spin-off oryginału, tym razem jednak skupiony na walce i zbieraniu sprzętu, na wzór m.in. serii Diablo.

Zobacz również: Horizon 2 Forbidden West - premiera gry na wyłączność PS5 w 2021 roku