Minecraft Patch 1.6 jeszcze w tym tygodniu

Słynna gra niezależna Minecraft, jeszcze w tym tygodniu doczeka się kolejnej poprawki. Tak przynajmniej wynika z postu zamieszczonego na oficjalnym blogu twórcy tej produkcji, Markusa 'Notch' Perssona.

Pod koniec kwietnia informowaliśmy o pracach nad kolejną poprawką do gry Minecraft. Teraz wiadomo, że Minecraft beta Patch 1.6 jest już niemal ukończony i ujrzy światło dzienne jeszcze w tym tygodniu. Tak wynika z zapewnień autora tej hitowej produkcji.

Łatka dodaje wsparcie dla Nether w trybie multiplayer, wprowadza funkcję rozmnażania się grzybów czy też umożliwia graczom skorzystanie z map tworzonych przez innych graczy. Ponadto, Minecraft beta Patch 1.6 naprawia mnóstwo wykrytych błędów (pełną ich listę znajdziecie we wpisie na oficjalnym blogu Markusa 'Notch' Perssona).

Zobacz również:

  • Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series X. Wszystko, co wiemy o aktualizacji
Minecraft Patch 1.6 jeszcze w tym tygodniu

Minecraft beta 1.6 - kolejna dawka poprawek i sporo nowości:-)

Przypomnijmy, że Minecraft ma mieć swoją oficjalną premierę dokładnie 11 listopada tego roku. Pomimo, że produkcja znajduje się cały czas w fazie testów to zarobiła już dla swojego twórcy ponad 20 milionów euro.

Całkiem niezły wynik jak na niezależną produkcję. Z tym większą niecierpliwością oczekiwać będziemy wersji finalnej Minecrafta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: