Minecraft beta 1.5 - kilka ulepszeń, wiele nowych opcji

Twórcy gry Minecraft mają dla graczy miłą niespodziankę: nowa wersja beta tej produkcji wprowadzi do gry kilka ciekawych efektów graficznych m.in. zjawiska pogodowe. Dodanych zostanie także kilka innych, interesujących opcji.

Minecraft beta 1.5 wprowadzi do gry zjawiska pogodowe, których nie było w poprzednich wersjach tej produkcji. Od tej pory bowiem będziemy mogli się poruszać w śniegu czy deszczu, które w każdej chwili mogą zniknąć i zmienić się w piękną, słoneczną pogodę. Na uwagę zasługują także takie efekty specjalne jak chociażby błyskawice, rozświetlające niebo w tym wirtualnym świecie.

Minecraft beta 1.5 to jednak nie tylko kosmetyczne poprawki. Wraz z wydaniem tej wersji gracze będą mogli zdobywać osiągnięcia (achievements) przygotowane przez producenta. Ciekawostką jest także łatwy dostęp do statystyk: liczby rozegranych partii, przebiegniętego dystansu, itp.

Zobacz również:

  • New World - Czy warto zagrać w MMO od Amazonu? My już wiemy [Opinia]
  • Call of Duty Vanguard - beta rusza już dzisiaj. Sprawdź szczegóły

Fanom gry Minecraft przypominamy o oficjalnej premierze tego dzieła jaka została zaplanowana na 11 listopada 2011 roku. Po więcej informacji zapraszamy do artykułu: "Minecraft: premiera już w listopadzie".