Minecraft na PlayStation 4, PS Vita i Xbox One zostanie wydany w sierpniu

W sierpniu właściciele konsoli PlayStation 4, PS Vita i Xbox One będą mogli kupić grę Minecraft.

Minecraft, to popularna gra polegająca na konstruowanie przy wykorzystaniu sześciennych bloków różnych przedmiotów i budynków. Dla fanów tego tytułu mamy ważną informację: studio Mojang poinformowało, że w sierpniu zostanie on wydany w wersjach na konsole PlayStation 4, PlayStation Vita i Xbox One.

Minecraft: Xbox One Edition

Minecraft w wersji na najnowszą konsolę Microsoftu będzie kosztował 20 USD. Za 5 USD będą ją mogły kupić natomiast osoby, które posiadają wersję na Xbox 360 (w przypadku wersji pudełkowej jest jednak wymóg: muszą zagrać chociaż raz online).

Zobacz również:

  • PES 2022 (eFootball) - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy [17.09.2021]
  • Minecraft: Bedrock Edition - w końcu pojawiają się nowości! Jakie?

Minecraft: Playstation 4 Edition

Minecraft w wersji na najnowszą konsolę Sony również będzie kosztował 20 USD. W odróżnieniu od Xbox One z 5-dolarowej oferty mogą skorzystać jedynie posiadacze cyfrowej wersji gry na PlayStation 3. Otrzymaliśmy jednak zapewnienie, że prowadzone są obecnie rozmowy z Sony, aby dotyczyło to także właścicieli wersji pudełkowej.

Minecraft: Vita Edition

Minecraft dla PlayStation Vita dostępny będzie za darmo dla osób, które posiadają grę w wersji na PlayStation 3. Pozostali będą ją mogli kupić za 20 USD.

Więcej informacji: mojang.com