Mini Pano - kamera 360 w dobrej cenie

Mini Pano to wewnętrzna kamera panoramiczna Wi-Fi umożliwiająca rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 1344 x 1344 pikseli z prędkością 15 klatek na sekundę. Urządzenie zostało wyposażone w mechaniczny filtr IR oraz przesłonę F/2.2, dzięki czemu kamera zapewnia doskonałe widzenie w zasięgu 7,5 metra w ciemności.

Urządzenie jest dostępne w sprzedaży m.in w sklepie X-Kom: https://www.x-kom.pl/p/406694-kamera-ip-ezviz-mini-pano-360-3mp-led-ir-dzien-noc-panoramiczna.html

Najważniejszą funkcją oraz cechą rozpoznawczą Mini Pano jest funkcja panoramiczna 360°, która umożliwia jednoczesne obserwowanie wszystkich stron monitorowanego pomieszczenia. W zależności od potrzeb możemy jednak wybrać jeden z czterech dostępnych trybów widzenia: wspomniany wcześniej panoramiczny typu rybie oko, rozszerzony, podzielony ekran oraz podzielony ekran w trybie poczwórnym.

Atutem kamery Mini Pano jest możliwość strumieniowania obrazu HD na żywo i oglądanie go z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Prócz tego nagrania mogą być rejestrowane na karcie microSD o maksymalnej pojemności do 128 GB lub synchronizowane z chmurą poprzez protokół Ezviz Cloud.

Dzięki wbudowanej funkcji 2-kierunkowego audio istnieje możliwość nawiązania kontaktu. Połączenie głosowe może więc zostać wykorzystane do wystraszenia intruza, skontrolowania psa lub porozmawiania ze współpracownikami.

W zestawie z kamerą znajdziemy przewód zasilający, zasilacz, instrukcję oraz kompletny zestaw montażowy (włączając w to kołki rozporowe), który umożliwia przytwierdzenie urządzenia na ścianie lub suficie.