Mini-cyfrówki Samsunga w nowej kolorystyce

Kompaktowy aparat cyfrowy Samsung NV3 jest już dostępny w dodatkowych wersjach kolorystycznych. Od momentu wprowadzenia na rynek (czyli od września ub. r.), można było kupować cyfrówkę jedynie w wersji z czarnym korpusem. Obecnie paleta kolorów rozszerzyła się o srebrny oraz brązowo-pomarańczowy.

Druga z wymienionych nowych wersji kolorystycznych obudowy - (OPL - Oriental Plant Lacquer) dodatkowo wzbogacona została o orientalny motyw. NV3 silver właśnie wchodzi na rynek, a NC3 OPL będzie dostępny na nim od marca br. Chociaż producent nie sprecyzował cen "nowych" modeli, należy się spodziewać, że będą one wyższe od ceny aparatu w standardowej, czarnej obudowie.

Mini-cyfrówki Samsunga w nowej kolorystyce

Samsung NV3 w nowych wersjach kolorystycznych

Nowemu wzornictwu aparatów NV3 nie towarzyszy zmiana specyfikacji technicznej. Modele te nadal dysponują czujnikiem obrazu o rozdzielczości 7,2 mln. pikseli, obiektywem F3,5-4,5 (odpowiednik filmu 38 - 114 mm), umożliwiającym fotografowanie z 3-krotnym optycznym zoomem oraz 2,5-calowym wyświetlaczem LCD. Cyfrówka została wyposażona w głośniki stereo, dzięki czemu może służyć także jako odtwarzacz muzyczny.

Więcej informacji: Samsung