Miranda IM w wersji 0.6.1

W ostatnich dniach zeszłego roku pojawiła się kolejna, "duża" wersja wieloprotokołowego komunikatora internetowego Miranda. Nie minęły jeszcze dwa tygodnie, a już mamy kolejną wersję - tym razem z niewielkimi poprawkami i kilkoma nowymi funkcjami.

O najnowszym znaczącym wydaniu Mirandy pisaliśmy w artykule "Sześć dziesiątych Mirandy". Wersja 0.6.1, która pojawiła się teraz naprawia drobne usterki wykryte w okienku konwersacji, a także udostępnia opcję pozwalająca na wyłączenie obsługi UPnP (Universal Plug and Play). Poprawiono także zgodność wtyczki odpowiedzialnej za połączenia sieciowe z innymi, niedostosowanymi jeszcze w pełni do nowych wersji komunikatora, wtyczkami.

Pobierz plik

Użytkownicy starszych wersji powinni uaktualnić swój komunikator. Program można pobrać z witryny producenta w postaci archiwum ZIP, bądź też automatycznego instalatora dla systemu Windows. Na witrynie tej znaleźć można także więcej informacji na temat komunikatora, katalog wtyczek oraz pomocne forum użytkowników. Warto także zajrzeć do polskiego serwisu o Mirandzie.


Zobacz również