Miro 2.5.3 - odtworzysz prawie wszystko

Rozwój dostępu do internetu i technologii sieciowych spowodował, że odtwarzanie wideo to domena nie tylko urządzeń stacjonarnych. Materiały filmowe i telewizyjne możesz odtwarzać bezpośrednio z sieci. Potrzebujesz jedynie odpowiedniego odtwarzacza - na przykład Miro 2.5.3

Miro 2.5.3 - odtworzysz prawie wszystko

Miro 2.5.3

Miro 2.5.3 to programowy odtwarzacz wideo. Aplikacja zgodnie z reklamą odtwarza praktycznie każdy format wideo. Szczególnie dobrze odtwarzacz radzi sobie z materiałami wysokiej rozdzielczości. Cechą wyróżniającą ten program jest jednak możliwość odgrywania materiałów udostępnianych przez internet. Miro to idealne narzędzie do oglądania podcastów. Aplikacja obsługuje również podcasty audio.

Po zainstalowaniu program przeszuka twój dysk twardy i utworzy bibliotekę plików wideo. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przenoszenia biblioteki na różne nośniki. Dzięki temu, jeżeli będzie ci brakowało miejsca na dysku możesz filmy umieścić na płycie lub dysku zewnętrznym. Miro zapamięta ich nową lokalizację.

Aplikacja pozwala zarządzać kanałami udostępniającymi wideo przez Internet. Kanały można grupować tematycznie, tworzyć subskrypcje, można też generować playlisty z udostępnianych w sieci materiałów. Miro to program zgodny z bardzo dużą liczbą telewizyjnych formatów.

Aplikacja jest tworzona na zasadzie otwartego kodu. Dlatego jej możliwości są tak duże. Również dzięki temu jest całkowicie darmowa. Program dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Pobierz: Miro 2.5.3

Informacje: www.getmiro.com/download/for-windows


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: