Mirror's Edge w sprzedaży

Do sklepów w całym kraju trafiła dziś najnowsza gra akcji od Electronic Arts, czyli Mirror's Edge. Tytuł jest warty uwagi przede wszystkim dlatego, że prezentuje fanom gatunku zupełnie nowe podejście do widoku FPP.

Dziś na rynku pojawiła się najnowsza produkcja twórców świetnej serii Battlefield, czyli Mirror's Edge. Tytuł jak na razie dostępny jest na Xboksa 360 i Playstation 3.Wersja na PC trafi na rynek dopiero w styczniu 2009. Pocieszeniem powinien być fakt, że wówczas tytuł zostanie wydany w pełnej, polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Świat Mirror's Edge prezentuje totalitarne społeczeństwo, w którym jedyną możliwą drogą przenoszenia nielegalnej informacji są kurierzy poruszający się po dachach drapaczy chmur. Użytkownik wciela się w jednego z kurierów, piękną Faith - bohaterkę gry. Jej zadaniem jest oczyszczenie z zarzutów swojej siostry oskarżonej o morderstwo. By to zrobić, nasza bohaterka przemieszcza się po miejskiej dżungli, skacze po dachach wieżowców, ucieka przed policją oraz wykonuje szereg bardzo niebezpiecznych a jednocześnie widowiskowych ewolucji. Wszystko to gracz widzi z perspektywy pierwszej osoby.

Wersja demonstracyjna jest już dostępna w ramach PLAYSTATION Store oraz Xbox LIVE i pozwala na przejście samouczka oraz jednego pełnego etapu gry.

W mini grę Mirror's Edge 2D można zagrać na tej stronie.


Zobacz również