Miss/Mister graczy?

Gamer.tv – największy brytyjski kanał telewizyjny poświęcony grom komputerowym, rozpoczął poszukiwania najbardziej seksownych graczy.

Czyżby zbliżał się koniec stereotypowego postrzegania graczy, jako cherlawych okularników o niezbyt atrakcyjnej aparycji? Zapewne jeszcze nie. Jednak inicjatywa Gamer.tv może rozpocząć proces, który doprowadzi do weryfikacji chociaż części fałszywych poglądów na temat społeczności graczy i tego, kto tak naprawdę grami komputerowymi lubi się bawić. Niestety, zorganizowany przez Gamer.tv konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla obywateli brytyjskich i amerykańskich.

Poszukiwanie sex idola będzie trwało przez trzy miesiące i zakończy się 12 grudnia wielką galą w jednym z prestiżowych londyńskich miejsc widowiskowych (adres nie jest jeszcze znany). Podczas wielkiego finału jurorzy wybiorą najbardziej seksownych przedstawicieli obu płci. Wybory będzie można śledzić za pośrednictwem Internetu, a wielki finał będzie również transmitowany przez jeden z kanałów Gamer.tv. Główną nagrodą w konkursie, poza oczywiście tytułem "sex idola graczy" będą wycieczka do Hollywood dla graczy z Wielkiej Brytanii i wycieczka do Londynu dla graczy z USA.

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
  • Play rozdaje kolejne prezenty – pakiet Extra odkodowany na cały miesiąc!

W konkursie mogą wziąć udział osoby powyżej osiemnastego roku życia, które podczas przygotowanych przez Gamer.tv testów wykażą się znajomością gier i ponadprzeciętnymi umiejętnościami gry.

Więcej informacji:

http://www.sexiestgamer.com/

http://www.gamer.tv/